Vitajte môžete sa Prihlásiť alebo si Vytvoriť konto
Slovenský Košík
Produkty

Aktuality

POZOR!  Vzhľadom k "LOCK DOWN" od 21.12.2020 sme do odvolania zmenili otváracie hodiny (výdajne miesto)

od 9,00 do 16,00 hod.


Free SAT: radi by sme Vás informovali o pozastavení predaja a inštalácie satelitnej služby freeSAT na družici Thor od 01.02.2021. Všetkým potencionálnym záujemcom o satelitné služby môžete ponúknuť aktuálne produkty sesterskej spoločnosti Skylink na družici Astra.

Na družici Astra3A pribudne 26.01.2021 balíček maďarských programov (29-31 programov). Produkty sesterského Skylinku sú cenovo porovnateľné a z pohľadu programovej ponuky dokonca pre zákazníka výhodnejšie.

Ide iba o dočasné riešenie. Platforma freeSAT momentálne prechádza výraznými zmenami ktoré sú nevyhnutné a vyžadujú si tento krok. Po ich nasadení a spustení bude predaj a inštalácie satelitnej služby freeSAT opäť možný. Predpokladané opätovné spustenie predaja služby freeSAT je Apríl/Máj 2021.


26.11.2020:  Konec stanic Eurosport a Discovery na freeSATu:

K 31. 12. 2020 končí platnost komerční smlouvy s vysílatelem programů Discovery. Dosud nebylo dosaženo dohody na přijatelných komerčních podmínkách, umožňujících prodloužení této smlouvy na další období. Z tohoto důvodu opustí počátkem roku 2021 programovou nabídku freeSAT programy Discovery, TLC, Discovery Science, Animal Planet HD, Travel Channel HD, DTX, Investigation Discovery, Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD," uvedl operátor freeSATu.


01.11.2020:  Vypnutie TA3 v celoplošnom DVB-T vysielaní.

V Košiciach, Michalovciach a ich okolí je príjem možný cez anténu Tečko za ročný poplatok 29€/ 15 mesiacov.


sps

Vážení zákazníci,
kuriérska spoločnosť, ktorá nám zabezpečuje dopravu tovaru k vám, zákazníkom, si začala od 1.7.2019 účtovať manipulačný poplatok za manipuláciu s nadrozmernými zásielkami. Nadrozmernou zásielkou je myslená zásielka definovaná v aktuálnom sadzobníku spoločnosti SPS s.r.o. Podľa špecifikácie ide o zásielku rozmerov nad 330cm(2x šírka + 2x výška + hĺbka musí byť do 330cm).
Ide tým pádom o väčšinu parabol, kovového programu(hlavne statívy).
 
Sme preto nútení v prípade potreby doúčtovať daný poplatok vo výške 5€ k cene dopravy za každú zásielku, ktorá spĺňa dané kritériá.

Dodatočná manipulácia:  Slovak Parcel Service s.r.o. si vyhradzuje právo účtovať príplatok za dodatočnú manipuláciu.

Tento príplatok sa vzťahuje na:

  1. akúkoľvek položku, ktorá je uzatvorená vo vonkajšom prepravnom kontajneri z kovu alebo dreva,
  2. akýkoľvek valcovitý predmet (napríklad: sud, bubon, vedro, pneumatika, tuba), ktorý nie je zabalený vprepravnom kontajneri zvlnitej lepenky,
  3. akýkoľvek Balík s najdlhšou stranou presahujúcou 150 cm,
  4. akýkoľvek Balík, ktorý vzhľadom na povahu Balíka nemôže spracúvať triedacia linka,
  5. za každý Balík, ktorý na základe vlastného uváženia spoločnosti SPS, vyžaduje dodatočnú manipuláciu,
  6. za ten, ktorého obsahom je na základe vzájomnej dohody Dopravcu a Odosielateľa Predmet ADR,
  7. ten, ktorý vyžaduje manipuláciu dvoma osobami,
  8. ktorý je nezabalený, a/alebo ten, ktorý nie je zabezpečený alebo zabalený spôsobom zodpovedajúcim jeho hmotnosti, veľkosti, tvaru, charakteru obsahu krehkosti,
  9. dodatočné vybratie dobierkovej sumy od Príjemcu vprípade, že Odosielateľoto požiada po úspešnom doručení Zásielky a najneskôr v momente podania Zásielky neuviedol, či je Zásielka s Doplnkovou službou Dobierka. Okrem prepravných nákladov sa účtuje aj príplatok 5,00 EUR za každý takýto balík..